Živnostníci se ocitají ve finančních problémech. Pomůže Milostivé léto i Relivo

Telefon
+420 774 482 383 Volejte zdarma 7:00 - 15:30

Pan Miroslav se posledních 20 let živil jako instalatér. Vydělával slušné peníze, pro rodinu před pár lety koupil kousek od Hustopečí rodinný domek. Pak se ale všechno zvrtlo. Onemocněl, půl roku strávil v nemocnici a dalších několik měsíců v domácí péči. Aby toho nebylo málo, neplatil celou dobu zálohy na zdravotním a sociálním pojištění. Jednoduše na to neměl. Přišla jedna obálka se zeleným pruhem, po ní druhá. A z dluhu 60 tisíc korun se rázem stal hrozivý půlmilion.

Živnostníci se ocitají ve finančních problémech. Pomůže Milostivé léto i Relivo

Myslíte si, že chudák Miroslav a celá jeho rodina teď přijdou o střechu nad hlavou? To se ale mýlíte. Nedávno se totiž stal novým klientem Reliva. O nemovitost nejenže nepřijde, ale navíc mu pomůžeme splatit všechny dluhy. Přečtěte si, jak jsme ho v Relivu zbavili finančních problémů krok za krokem. 

Dluhy zmizí do dvou týdnů

Naše služby fungují už na první pohled jednoduše. Nemovitost pana Miroslava jsme i s  hypotékou odkoupili. Následně jsme kontaktovali jeho věřitele a vyřešili všechny dluhy (i za využití Milostivého léta). Stěhovat se ale přesto nemusel. Za přiměřený nájem dál zůstal bydlet ve svém domě. Až se jeho finanční situace zlepší, koupí od nás nemovitost zpět. 

 

1) Dočasný prodej nemovitosti

 

Miroslav se od té doby, kdy nás kontaktoval, přestal strachovat o další splátku hypotéky, nebojí se ani hrozivé návštěvy exekutora. Prodej nemovitosti jsme vyřídili během jediného týdne. Zařídili jsme mu odhad tržní ceny a vyplatili 80 % ceny odhadní. 

 

2) Vyřešení dluhů

 

Ihned jsme obvolali všechny Miroslavovy věřitele. Domluvili jsme se s nimi na okamžitém vyrovnání pohledávek. Všechna exekuční řízení pana Miroslava se nám podařilo prakticky ihned zastavit a jeho účty se poté odblokovaly. Mohl tak znovu svobodně nakládat se svými penězi. Zpočátku se pan Miroslav bál složitých dokumentů, kterým nerozuměl, nebo také různých právních kliček. Ukázali jsme mu, že zbytečně. Vše jsme totiž vyplnili za něj a odpověděli na podrobnosti, které ho zajímaly.

 

3) Nájem nemovitosti

 

Žádné stěhování, žádné snížení životního standardu. Převod nemovitosti proběhl pouze “na papíře”. V domě zůstal Miroslav i s celou rodinou dál bydlet a místo hypotéky platí pouze nájem. Navíc má jistotu, že jeho nemovitost neprodáme nikomu jinému minimálně následujících 5 let. A co víc – nikdo z Miroslavova okolí se o jeho finančních problémech nedozvěděl. 

 

4) Odkoupení nemovitosti zpět

 

Jakmile se Miroslav zase postaví na vlastní nohy, vyřídí si novou hypotéku. To se mu podaří už za necelých 5 let (tak dlouho trvá lhůta pro vymazání z Registru dlužníků). Nabídneme mu cenu, která bude v jeho finančních možnostech, nebudeme ji za každou cenu “přepínat”.

Zní vám tento příběh povědomě? Není divu. Do podobných problémů se pravidelně dostávají tisíce živnostníků a menších podnikatelů každý rok. Letos se jim vrásky ještě prohloubily – čeká je zaplacení mnohem vyšších účtů za energie, než na jaké byli doteď zvyklí. 

 

Díky Milostivému létu vám pomůžeme ušetřit

 

Rychlost je naší hlavní výhodou. Strach, že vám příští měsíc banka nemovitost sebere a vy nebudete mít kam složit hlavu, se rozplyne. Od vašeho prvního telefonátu či e-mailu Relivu uplyne pouhý týden a vaše problémy budou pryč. Podívejte se, jak rychle jsme pomohli panu Miroslavovi: 

Rychlé jednání je ale výhodou i pro vás. Od září totiž startuje druhá vlna Milostivého léta, jak jsme psali také v článku na blogu Relivo. Zákona o odpustcích dluhových úroků a poplatků. Trvat bude jen tři měsíce, váhání se tedy opravdu nevyplatí. Miroslav díky Milostivému létu ušetří téměř 400 tisíc korun. A mnohem rychleji se tak vrátí k běžnému životu. 

 

Napište nebo zavolejte do Reliva už teď a vyřešte své dluhy co nejdřív. Pomůžeme vám žít nanovo.