Solární energie – bez čekacích lhůt a s vyřízením dotace

Telefon
+420 774 482 383 Volejte zdarma 7:00 - 15:30

V minulém článku jsme vám sepsali tipy, jak si zřídit solární elektrárnu na bytovém domě. Teď v Relivu přicházíme s novou nabídkou solárních elektráren na míru. Nadělte si pod stromeček úspory, které výrazně uleví rodinnému rozpočtu.

Solární energie – bez čekacích lhůt a s vyřízením dotace

Poslancům vládních stran se bohužel nepodařilo prosadit zrychlené projednání novely zákona, který by lidem zjednodušil proces instalace a přihlášení solární elektrárny na střechách bytovek. Nic se ale neruší. Jen si na nová pravidla budeme muset ještě pár měsíců počkat. I majitelé rodinných domů nebo chat se ale potýkají s byrokracií a komplikacemi. Jak z toho ven? Obraťte se na Relivo. Elektrárnu vám zařídíme obratem a na klíč. Začněte šetřit už teď. 

Malé domácí fotovoltaické elektrárny jdou letos na dračku. Důvod je prozaický. Rekordní cena elektřiny. S tím se pojí i dlouhé čekací lhůty na instalaci. Firmy jednoduše nestíhají. Naše systémy jsou určené především pro rychlou instalaci. Navíc vám stačí stávající elektroinstalace, takže solární panely budete mít na střeše skoro hned. Přesto se můžeme pochlubit maximální bezpečností, variabilitou (uzpůsobíme vám instalaci i podle nestandardních požadavků) a hlavě vy budete mít o funkčnosti i efektivitě dokonalý přehled – v aplikaci svého mobilního telefonu. 

 

Solární energie s Relivem

Víte, že na každou domácí solární elektrárnu můžete získat až 50% dotaci od státu? Navíc nemusíte pro její získání udělat zhola nic. Relivo vše vyřídí za vás. Od žádosti o přidělení samotné dotace přes připojení elektrárny až po výměnu elektroměru. Samozřejmostí je konstantní technická podpora zdarma. Ručíme vám za úspěšné vyřízení všech náležitostí a garantujeme proplacení dotace. 

Jdete do toho s námi? Výborně. Podívejte se, který z našich projektů se vám nejvíc hodí. Pokud si nevyberete, nevadí. Přizpůsobíme projekt i atypickým požadavkům. Stačí zavolat nebo napsat e-mail

Modelový příklad

Nejžádanějším modelem jsou elektrárny pro rodinné domy, které mohou být doplněné o autonabíječku. S výkonem 2–10 kWp můžete ušetřit od 20 do 60 % nákladů na energie ročně. Dotaci s pomocí Reliva získáte až na 50 % ceny elektrárny. 

Další modely a specifikace